Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2024, 07:01   #129
Sevda Çevrimdışı

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 200
Web:
IRC:
FM:
Aldığı Beğeni: 607
Beğendikleri: 1802
@Sevda

Alıntı:
SenSedim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
-Hayatı yaşamaya değer buluyor musun?

Kesinlikle!!
Şuan bütün soruları yanıtlamak ksteidigm için yukardaki soruyu kesinlikle diye yanıtladım.
Belki biru tutar oye bi topic açarsa başka zaman daha geniş bir yanıt verebilirim belki

-ilk olarak Rabbim sana uzun ömürler versin.Diyelim ki son 24 saatin kaldı,Bu son 24 saat içinde ne yaparsan için rahat eder?

TEVBE İSTİĞFAR! iyilik... Hayır.. Kısacası asıl gayem olan kullkugumj en iyi bir sekidle kusursucca daha fazla yerine getirmek isterdim.
Rabbimin merhameti olmasa halim nice olurmuş u demeden de edemiyecegim..

- Şu an bu soruları okuduğunda,kendince bahsetmem istediğin bir konu var mı yada şu an hangi ruha sahipsin?

Şuan oakdar yorgunun ki.. Biac ugjdur çok yoğun geçti.. Güya plan yapmadım dinleneyim diye normalinden daha, fazla yoruldum.

Ruh halim soruları gerekli şekilde cevapla SenSedim! Diye dürtüyor beni..

Onun yani sıra biraz ruhumun da yorulduğunu hissediyorum.

Yavaşla ve Soluklan SenSedim! Yapabildiğin kadarıyla yukumlusun diyorum..
Ama is dünyasında öyle değil.
Kul olarak ALAH kulundan yapabildiğin fazlasını istemezsek is hayati bazne yapabiomenden daha, fazla efor sarfetmem bekliye biliyor.

Sorna,düşünüyorum bütün nimetleri veren Rabbime karşı duruşuma bak o nimetlere vesile olup veren kisiya karşı duruşuma bak.

@iÇRe seni sevmek güzel geliyor bana. Bil istedim..

@SenSedim verdiğin bütün samimi cevapların için çok teşekkür ederim canım😘🥰❤️

@iÇRe seni sevmek güzel geliyor bana. Bil istedim..

Biliyorum canım benim seni çok seviyorum çok değerlisin bende.
Ömrün boyunca sağlıklı,huzurlu ve mutlu yaşamanı diliyorum,başarıların peşini asla bırakmasın.
Seni tanımak ,seninle sohbet etmek benim için çok değerli.
Sen benim kıymetlimsin sanal alemde birkaç kişi daha var ve onlarla beraber tanımaktan gurur duyduğum değerlimsin.
Sadece bil istedim, minik kuşum benim.