Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2024, 00:56   #128
SenSedim Çevrimiçi

SenSedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 127
Web:
IRC:
FM:
Aldığı Beğeni: 4318
Beğendikleri: 568
@SenSedim

Alıntı:
Ada´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
@SenSedim Öncelikle 4 Yıllık Forum Geçmişimde ilk Kez Bir Konuğun Sayfasını Bu Kadar Yoğun Gördüğümü Söylemeliyim..
Beğenileri Söylemiyorum Bile..
Ciddi Anlamda Katılım Olması Mutluluk Verici..

Tebrik Ederim Tatlımm..
Bu Tamamen Senin Başarındır.

Soruların Bir Çoğu Sorulmuş Fakat Benim Sorum Biraz farklı...

1.ForumBizim de Eleştirdiğin 3 Konu Nedir?

Ya ben o şekilde odaklanmadığım için görmüyorum. Reelde de öyleyim. Eleştirilecek konuları eğer o şeye işe odaklanmadiysam görmem. Daha çok iyi yönünü posotif yönünü görmek isterim. Ama bana SenSedim sana görev veriyoruz sen en az 3 eleştirirecek konu bulmalısın denirse o zaman o gözle bakar ve daha iyi şeyler yapılması adiam eleştir bulabilirim.

Herkesin herkesi herkesin her şeyi eleştirdiği bu zamanda ben herkesi olduğu gibi kabul etmeyi yeğliyorum. İllaki daha iyi olabilinir. Gerçi bundan iyisi can sağlığı FB için. Gülen emoji.

Ben mesleğimde de eleştirmek yeriej bir insan niye öyle davranıyor diye anlamak istiyorum. Gerçekten böyle daha Positif ilerliyor her şey..

Şuan gerçekten kestirecek birsey gelmiyor aklıma.
Duusnursem belki bulabilirim..

2.ForumBizim de Beğendiğin 3 Şeyi Sayacak Olsan Neler Olurdu?

1-)Samimi ama saygılı bi ortam var.
Aile gibi davranıyor üyeler bir rine
Fakrli düşüncede insanların aynı platformda saygılı bir şekilde
iletişim kurabilmeleri

2-) Aklıma gelebilecek her konuya yer ayrılmış. Ruh halime göre o konularla ilyili yazılar okuyorum. Ya sidmk ruh halim başka başka Bi yere giido bir şey okuyum duygusu yok.

3-) Bir de ForumBizim de kendimi begeniyorum
Havalı gosluklu emoji..
Bir de fakrli farklı sunucuların bir arada olması. Fakrli sunucuların derimi herkesin iyi yayınlar dilemesi VS. Bu çok Alisa glemsk şeyler değil. Ve aslidna özlenilen ve artması gereken şeyler.

Ya @blackthorn kutluyum sizi içimden geldi..
İçinden kutlamak gelen emoji

@cehennem inde kutlucamda o var mı yok mu? Simde şüphe duyudugm şeye var demek istemiyorum Cehennemnostum bu konuda. Agnostlarin Tanrı var mıdır yokumdur varda olaiblor ama yokta olaiblor gibi şüpheli bakıyorum cehennem in Varlığı mevzusunda..

3.Neden ForumBizim?

Ben boyla bazı fikirlere yenilikçi gözükse de aslidna karekter olarak tutucuyum.
Bi yere baglandimmk bir şeye başladım mi o yerde güzel şeyler görmeye çabalarım. Çok değişikliğe gitmeyi sevmem.
Elimde olanla yetinmeyi isterim.
Ben böyleyken bile FB nasip oldu bana. Daha önce de belirttiğim gibi @iÇRe sayesinde biraz..

@SenSedim Bizim için Önemlisin..
Sempatik Duruşunu Seviyorum Senin..
Yolun Açık Olsun Başarıların Sonsuz Olsun Güzelim...

ÇOK TSK EDEN EMOJİ...

Seviliyorsun

SEN TARAFINDAN SEVİLMEKTE DEĞERLİ benim için..
Seninde emek ve eforlarina sağlık..

Hasbinallahi wa niğmel wakiel

Konu SenSedim tarafından (12 Mayıs 2024 Saat 08:19 ) değiştirilmiştir.