Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mart 2024, 19:59   #16
KarabuluT Çevrimiçi

KarabuluT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 191
Web:
IRC:
FM:
Aldığı Beğeni: 349
Beğendikleri: 285
@KarabuluT

Alıntı:
MaquSa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet @KarabuluT öncelikle tebrik ediyorum 😂
Sorularıma geçiyorum..
1.Bu nick nerden aklına geldi? Bulmak için çok kafa yordun mu?
2.Seni anlatan kısa bir söz,deyiş,atasözü paylaşır mısın? Herhangi biri olabilir.
3.İnsanların en çok hangi davranışı seni deli eder?
Sayın ağam :) teşekkür ederim

1- biliyorum güleceksin ama ircd ye ilk başladıgımda nick felan nedir bilmezdim direk serkan olarak girerdim daha sonra ircd nin açılımı işleyişini ögrenmemle ilk rumuzum Serkan6606 Serkan06 gibi devam etti . daha sonra ki rumuzum ise yaklasık 2 yıl kadar Bigci olarak takıldım Big Wv kaplumbağa diye tabir edilen 1303 VW big tir özel iretim bir araçtır hatta zamanında benimde vardı

16 17 yıl önce ben ve big'm :)

daha sonraları hep geceleri sanal da olmam vesilesi ile .bir arkadaşımın tavsiyesi ile karanlıklar tanrısı gibi bir manaya gelen Nix rumuzu ile yaklaşık 15 yıl kadar takıldım sanala tekrar döndüğümde ise bir çok rumuz aradım kendime o arada ise. Soy adım olan KARABULUT rumuzunu kullanmaya basladım tutulunca devam etti özel bir sebebi yok tamamen spontane gelişen bir olay soy adımı rumuz olarak kullanıyorum :) asıl rumuzun ney dersen Nix yada Bigci dir.

2-

3- Egolu kibirli ve kendilerini dünyada tek olan insanları sevmem negatif olan şahısları yanımda tutmuyorum
adam satan Arkadan konuşup dost takliti yapan ve laf taşıyan insanlardan nefret ederim.