Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mart 2024, 18:49   #12
KarabuluT Çevrimiçi

KarabuluT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye No: 191
Web:
IRC:
FM:
Aldığı Beğeni: 349
Beğendikleri: 285
@KarabuluT

Alıntı:
iÇRe´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
@KarabuluT tacı kaptın,tebrik ederim,))

İlk sorum;
Senin için dost kavramı nedir?(Artıları ne olmalı )
Olaylara yaklaşımın nasıl olur?
Seni sen yapan en önemli özelliklerin nelerdir?
Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir?
Vazgeçilmezlerin nelerdir?

Kolay gelsin 💐☺️
Dost bence her şeyden önce iyi bir arkadaştır
Atalarımız bozkır hayatı yașarken arkadan herhangi bir saldırıya mani olmak için sırtlarını bir ağaca, kayaya veya taşa vererek ok atarlardı. “Sırt dayanan taş“a “Arka-taş” demişler, oradan da “Arkadaş” olarak dilimize yerleşmiştir. Arkadaş, yani sırtını dayayabileceğin kişidir @iÇRe hanım arşimetin bir sözü var ya hani "bana bir dayanak noktası verin, dünyayı yerinden oynatayım!! bana sağlam bir dost verin. kahinatın yörüngesini değiştiririm ama malesef yaşadığım kötü tecrübelerden ötürü galiba dostum yok ...

olaylara yaklaşımım olaya göre degişir meslek hayatım gereği biraz aksiyonlu geçiyor :) en basit örnek bu gün. görevim esnasında bir trafik kazası oldu 2 taraf birbiri ile biraz sürtüştü mecburen orta yolu buldurmaya çalıştım gençken daha heycanlı bi hayatım vardı ama artık yaşlandım atraksiyon kaldıramıyorum :) olayları sakinlikle
atlatmak istiyorum

beni Ben yapan özelliğim malesef çok saf olmak :( çok çabuk kandırılıyorum her şeye ve herkese çabuk inanıyorum ve sonunda üzülen ben oluyorum

galiba ben kötü olamıyorum keşke kötü olabilsem .

hayattaki en büyük pişmanlığım sevildiğini sanmak ve evlenmekti nokta. hayatımdan 4 yıl değil 44 yıl çalındı alacaklıyım hayattan.

vazgeçilmezim yok artık .diyorumya artık hayal bile etmek istemiyorum hiç bir şeyi :) anlık yaşıyorum yaşım 36
ama hissettiğim 55 60 arası kaç yıl daha yaşayacağım ben ? yada kaç yıl daha sağlıklı aksiyonlu bi hayatım olacak 14 zorlasan 15 15 yıl için bir objeyi . veyahult somut bir varlığı vazgeçilmez olarak kabullenmek bana göre degil artık galiba .